Oca 18 2008

Reklam Tarifesi | Advertisement Fee

Published by

Kent Akademisi Kent Kültürü ve Yönetimi dergisi, reklamınızı yaparken, size prestij kazandırır!

Dünyadaki yoğun bilgi kirliği karşısında her insan doğru haber ve özgün yoruma ulaşma ihtiyacı hissediyor. Bilgiye ulaşma imkânının bu kadar arttığı bir dönemde güvenilir kaynak bulmak en önemli sorun olarak öne çıkıyor.

Öte yandan, günümüzün hızlı yaşam kalıbı, araştırmacıları, bilgi ve fikir sahibi olmak isteyenleri, kağıt basılardaki uzun uzadıya sayfalarca süren makaleleri okumak çoğu zaman yorucu gelmekte. İnsanlar, bir konu hakkında çok derinlemesine olmasa da teğet geçmeyecek bilgi ve fikir sahibi olmayı daha yeğ tutmaktalar. Bu nedenle köşe yazarı gazetemiz günümüzün değişen temposu içinde insanların bu ihtiyaçlarını da karşılama kaygısıyla, son derece demokratik bir yayın anlayışı, her biri birbirinden farklı renk ve kültürün temsilcisi yazar kadromuz ile insanlığa hizmet etmek arzusuyla yayın yapmaktayız.

Bu nedenden dolayı, logo menümüzde de görüleceği gibi, dergi amblemini, renkler skalası üzerine yerleştirdik. Böylece sadece ülkemizde değil dünyada farklı renk düşünce, yaşam ve inançlara olan saygı ve hoşgörüyü sembolize ettik.

Doğru ile yanlışın birbirine karıştığı gerçeğin ve gerçeğe bağlık alt gerçeklerin sorgulandığı bu dönemde, insanlar belli sermaye grubunun temsilcisi olmayan, yazdığı veya savunduğu değerlerde ekonomik ve siyasal bir menfaat bulunmayan bilgi kaynaklarını tercih etmektedir. Bu amaçla hareket eden www.kentakademisi.com  ONLİNE BİLGİ İLETİŞİM AĞI alt yapı desteği ile ilgi alanında bütün dünyaya ışık olmayı hedeflemektedir.

Birbirinden değerli ve dergimiz yayın alanında kalemi güçlü yazar kadrosuyla dergimiz her zaman tanıtımını yaptığı firmalara da prestij kaynağı olmaktadır.

Yeniliklerin öncüsü

www.kentakademisi.com ve www.kentakademisi.net alan adlarıyla  Türkiye’de alanında ilklerden olan bir yayın anlayışıyla her zaman bir adım daha ileride olmuştur.

Saygılarımızla

REKLAM TARİFEMİZ

www.kentakademisi.com

KENT AKADEMİSİ Kent Kültürü ve Yerel Yönetim Elektronik Dergisi ile ilgili fiyat teklifimiz aşağıdadır. Sitemiz, Türkçe yayın yapmakla birlikte, google’ın çeviri modolüyle desteklenmiş ingilizce içeriğe de sahiptir.

Okurlarımıza, yazarlarımıza, reklam veren çözüm ortaklarımıza etkili ve köklü kazanımlar sağlamak bizi ayrıca mutlu etmektedir.

Emin Giritli

Reklam Koordinatörü

R E K L A M L A R I N

…………….…………………………….…………………………….…………………………….…………………………….…………………………….…………………………….…………………………….…………………………….………

Ebadı           Yeri         Dönüşümlü   İndirimli      Cpm

1000 x 90   piksel Banner (logo) üstü ¼ oranında 1.000. TL

1000 x 90   piksel Banner (logo) altı ¼ oranında 500. TL

175 x 270   piksel Sağ-Sol Menü üstü ¼ oranında 250. TL

175 x 270   piksel Sağ-Sol Menü altı ¼ oranında 250. TL

NOT:

Fiyatlara KDV dahil değildir ve yıllık bazlıdır.

Reklam Tarifesi | Advertisement Fee için yorumlar kapalı

Comments are closed at this time.