Reklam Tarifesi | Advertisement Fee

11

Kent Akademisi Journal of Urban Culture and Management Brings You Prestige While Advertising

Everyone feels the need to reach accurate news and genuine interpretation against very deep infollution in the world. In a time like this where there are various methods to reach to the information, finding a reliable source is the most important problem.

On the other hand, articles in the printed publications which lasts for pages are mostly tiring for the researchers in today’s fast-living lifestyle. People prefer to have at least an opinion even it’s not too deep. Concerning to meet this need of people, our opinion columnist newspaper is publishing to serve the humanity in the changing tempo of the day, with it’s democratic understanding of publication, and it’s writers from different colours and cultures.

That’s why we put our publication groups logo on the colour scale as you can see in our logo menu. With this, we symbolised the respect and tolerance to different colours, lifes and beliefs not only in our country but in the whole world.

In this time, when the right and wrong confused, the truths and sub-truths are questioned, people prefer the information resources which are not the representatives of some investment groups, and who has no economic or political benefits in it’s published and upheld values. www.kentakademisi.com ONLINE INFORMATION COMMUNICATIONS NETWORK who acts for this purpose is aiming to be the light to the world with it’s infrastructure support in the field of interest.

Our journal is always a source of prestige to the companies which it promotes with its precious than each other and well writers in our field of publication.

Leader of the Innovations

Our journal has always been in a step further with its www.kentakademisi.com and www.kentakademisi.net domain names, and its publishing understanding which is one of the firsts in its field in Turkey.

Regards

Advertising Rates

www.kentakademisi.com

Our advertising rates of Kent Akademisi Electronic Journal of Urban Culture and Local Management is below. Our website has English content which is supported by google translate module as well as its Turkish content.

Nurdan KIZILAY

Advertisement Coordinator

Kent Akademisi Kent Kültürü ve Yönetimi Dergisi,

reklamınızı yaparken,

size prestij kazandırır!

Dünyadaki yoğun bilgi kirliği karşısında her insan doğru haber ve özgün yoruma ulaşma ihtiyacı hissediyor. Bilgiye ulaşma imkânının bu kadar arttığı bir dönemde güvenilir kaynak bulmak en önemli sorun olarak öne çıkıyor.

Öte yandan, günümüzün hızlı yaşam kalıbı, araştırmacıları, bilgi ve fikir sahibi olmak isteyenleri, kağıt basılardaki uzun uzadıya sayfalarca süren makaleleri okumak çoğu zaman yorucu gelmekte. İnsanlar, bir konu hakkında çok derinlemesine olmasa da teğet geçmeyecek bilgi ve fikir sahibi olmayı daha yeğ tutmaktalar. Bu nedenle köşe yazarı gazetemiz günümüzün değişen temposu içinde insanların bu ihtiyaçlarını da karşılama kaygısıyla, son derece demokratik bir yayın anlayışı, her biri birbirinden farklı renk ve kültürün temsilcisi yazar kadromuz ile insanlığa hizmet etmek arzusuyla yayın yapmaktayız.

Bu nedenden dolayı, logo menümüzde de görüleceği gibi, yayın grubu logosunu, renkler skalası üzerine yerleştirdik. Böylece sadece ülkemizde değil dünyada farklı renk düşünce, yaşam ve inançlara olan saygı ve hoşgörüyü sembolize ettik.

Doğru ile yanlışın birbirine karıştığı gerçeğin ve gerçeğe bağlık alt gerçeklerin sorgulandığı bu dönemde, insanlar belli sermaye grubunun temsilcisi olmayan, yazdığı veya savunduğu değerlerde ekonomik ve siyasal bir menfaat bulunmayan bilgi kaynaklarını tercih etmektedir. Bu amaçla hareket eden www.kentakademisi.com  ONLİNE BİLGİ İLETİŞİM AĞI alt yapı desteği ile ilgi alanında bütün dünyaya ışık olmayı hedeflemektedir.

Birbirinden değerli ve dergimiz yayın alanında kalemi güçlü yazar kadrosuyla dergimiz her zaman tanıtımını yaptığı firmalara da prestij kaynağı olmaktadır.

Yeniliklerin öncüsü

www.kentakademisi.com ve www.kentakademisi.net alan adlarıyla  Türkiye’de alanında ilklerden olan bir yayın anlayışıyla her zaman bir adım daha ileride olmuştur.

Saygılarımızla

REKLAM TARİFEMİZ

www.kentakademisi.com

KENT AKADEMİSİ Kent Kültürü ve Yerel Yönetim Elektronik Dergisi ile ilgili fiyat teklifimiz aşağıdadır. Sitemiz, Türkçe yayın yapmakla birlikte, google’ın çeviri modolüyle desteklenmiş ingilizce içeriğe de sahiptir.

Okurlarımıza, yazarlarımıza, reklam veren çözüm ortaklarımıza etkili ve köklü kazanımlar sağlamak bizi ayrıca mutlu etmektedir.

Nurdan KIZILAY

Reklam Koordinatörü

Nurdan KIZILAY

Advertisement Coordinator

 

A D V E R T I S E M E N T

…………….…………………………….……………………….…………………………….…………………………….…………………………….…………………………….

Ebadı           Yeri         Dönüşümlü   İndirimli      Cpm

1000 x 90   piksel Banner (logo) üstü ¼ oranında 1.000. TL

1000 x 90   piksel Banner (logo) altı ¼ oranında 500. TL

175 x 270   piksel Sağ-Sol Menü üstü ¼ oranında 250. TL

175 x 270   piksel Sağ-Sol Menü altı ¼ oranında 250. TL

NOT:

not include kdv