Kategori arşivi: İlhan YARDIMCI

PKK Terör Örgütünün Gizli ve Açık Destekçileri

PKK Terör Örgütünün Gizli ve Açık Destekçileri

İlhan YARDIMCI

Asrın belası “..İzim’ler” yanında, PKK terörü, hizmet ettiği gayeler maalesef yeteri kadar bu milleti anlatılamamış veya anlatılmak istenilmemiş, dış mihraklar, emperyalist güçler ve özellikle ABD, AB tarafından beslenen, desteklenen, oyun ve planlarıUnknown Objecthazırlanan, şer güçler tarafından tuzakları kurulan azılı terör örgütü; “PARTİYA KARKERÊN KURDİSTAN” yapılaşmasının, çıfıt kuruluşun baş harfleridir.

Çeşitli internet siteleri, bilgi ve belgeler, basılmış yayınlar, verilen konferans ve yapılan sempozyumlarda PKK şöyle anlatılır: Okumaya devam et

Siyasi Liderlerin Seçim Konuşmaları ve Uzantıları

Siyasi Liderlerin Seçim Konuşmalarıve Uzantıları

İlhan YARDIMCI

“Türkiye ‘de siyaset sulandı, kirlendi. Milletin vekili olacak kapasiteye sahip kişiler değil, parası olan, adamı bulunan, yalakalık yapan, siyasi cambazlığı, el/etek öpmeyi iyi beceren kişiler seçiliyor” diye zaman yazılar yazdım, konuşmalar yaptım.

Siyasetin esas kalıbından çıktığı, önemli bir rant kapısı haline geldiği, seçilen vekillerin neler yaptıklarını, hangi ihalelere aracı olduklarını, köşeleri döndüklerini, sülalelerine iş buldukları, para kazandırdıkları, işe soktuklarını biliyorsunuz, yazmama, söylememe gerek yok.
Nasip olursa, ömrümüz varsa, yarın seçim için sandıklara gideceğiz. “Ayakların baş, başların ayak olduğu” bir Kıyamet Okumaya devam et