Başarısız Olacak Bir Darbeci Aranıyor

yazdır / print
Rövanş 2011’de

3 mayıs 2000’in rövanşı 3 nisan 2011’de

3 mayıs 2000 tarihinde 7 gezegen boğa burcunda kavuşum yapmıştı hatırlarsanız. Güneş,Merkür,ay,Venüs,mars,Jüpiter ve Satürn gerdanlık incileri gibi hizaya gelmişlerdi boğa burcunda. Geçen bu 10 yıllık süre de beyinlerin bu kavuşumdan ne kadar çok etkilendiği ortadadır.

3 Nisan 2011 tarihinde gökyüzündeki 6 gezegen koç burcunda kavuşum yapacaklar. Güneş,Merkür,ay,Mars,Jüpiter, ve Uranüs. Bu kavuşum önemli bir kavuşumdur, bakalım beyinler nasıl etkilenecek ?

4 nisan 2011 de ise Neptün balık burcuna adım atacak. Neptün en güçlü olduğu kendi evinde seyrine devam edecek. Tabi ki bu arada terazi burcunda seyreden Satürn gezegenini unutmamak gerekiyor. Astrologlar bu resmi nasıl değerlendirirlerdi acaba ?

Her koşulda şunu tahmin edebilirim ki, 2011 yaz ayları gerçekten çok ilginç geçeceğe benziyor. 11 eylül 2001 İKİZ KULELER’e saldırılarının içyüzü hala tam anlaşılamadı fakat taraflar bu olayın bir milat olduğunda hemfikirler. İkiz kulelerin rövanşı mı alınacak yoksa ? ABD Irak’tan 2011 de çekilecek.İran ile ABD çatışması bakalım nerelere varacak ? Bu hükümet ile ABD İran’a pek fazla bir şey yapamaz. Ortada ABD yi memnun edecek bir askeri darbe yönetimi de yok. 12 eylül generalleri Yunanistan’ı NATO’ya bir imzayla geri getirivermişlerdi de kimseye hesap sorulmamıştı.

Kozmik oda gerginliği de dahil olmak üzere yoksa ordumuz bir darbe yapmıyor diye mi yaşanıyor bu kargaşa ? Çünkü yapılacak bir darbe ülkeyi iç savaşa sürükleyebilir ve ABD ile AB ülkemize askeri müdahale yapma sebepleri oluşacak. BM vezninde ülkemize yabancı askerler getirilip sözde bize yardım hikayesiyle SEVR hayata geçiriliversin. Olur mu olur.

AKP hükümeti bir darbe kışkırtıcılığı mı yapıyor yoksa. Kozmik, kozmetik, derken bir darbe daha olursa bu sefer yeni darbenin generalleri de aynen 12 eylülün generalleri gibi bu sefer İran konusunda çok önemli izinlere imza atarlar mı atarlar.Veya bir başarısız darbe girişimi tezgahlanır ve onun sonucunda AKP % 70-80 oy alarak meclise gelir. Anayasayı da babayasayı da sil baştan değiştirirler.

Başarısız bir darbe girişimi tezgahlanabilir mi tezgahlanır tabiî ki.   Bakalım yeni dünya düzeninde kimlerin düzenleri yıkılacak.?

02 Ocak 2010 Cumartesi

UĞUR ÖZALTIN

Bir cevap yazın