Keferenin ‘Kürt Devleti’ Furyası

yazdır / print
Dünya haçlı ordularının, dünkü papalık yerine kaim komuta kademesi ABD, kirli-kanlı, organize işlerde yandaş, yoldaş ve “pis işler” ortağı AB’ye “bir anket ve kamuoyu oluşturma görevi” ısmarlıyor. Konu: Kürt kisvesi altında kurulması için bir asırdır çabalanan “örtülü Ermeni-Rum Pontus tampon sömürge bölgesi” oluşturulması. BOB kapsamında tüm Orta Doğu’nun İsrail çıkarlarına tahsis edilmesi plânının bir kısmının hayata geçirilmesi… Örtülü Kürt düşmanlığı ve aleni dönme-devşirme himayedarlığı…

Metodoloji: Başta, 100 yıllık amansız Türk düşmanı, anarşi – terör ve tedhiş örgütü dostu, ikiyüzlü, kalleş Almanya olmak üzere, AB hinterlandında Türkiye aleyhine “kamuoyu araştırma provakasyonu”

Hain anket konusu: “BİR KÜRT DEVLETİ KURULMASINI?”

Anket faaliyetini başlatan: Alman Die Welt gazetesi.

Soru: Sollten die Kurden einen eigenen Staat bekommen
Türkçesi: Kürt devleti kurulmasını ister misiniz?..

Alman Die Welt gazetesi tarafından başlatılan bu menfur anket ve Türkiye aleyhine aleni faaliyet ayrıca:

http://www.welt.de/politik/ausland/article4436510/Geheimplan-zur-Loesung-der-kurdischen-Frage.html#vote_3433847Türkei: Adli İnternet sitesinde oylanıyor.

Düpedüz domuzluk bu…

72 Milyon Türk’ün gözünün içine baka, baka pervasızca, alçakça ve haince oynanan bir kirli oyun; Türk milletine apaçık darbe; AB’de yaşayan beş milyonu aşkın Türk’e kin ve nefret duyguları aşılama, aralarına nifak sokma ve düşmanlık girişimi…

AB’de ki “yeniden yapılanan” TC elçi, büyük elçi ve çuvalla para alan misyonu ne yapıyor acaba?

Protesto, kınama var mı?

Ya “durdurma”, men ve takip girişimi?

İlgililer hakkında “dava” ikame girişimi!…

Elbette bunları bilmek gerek. Çünkü Dışişleri Bakanlığının varlı sebebi bu. Eğer bir ülkede, açık veya gizli Türkiye aleyhine hareket ve faaliyet varsa; Dışişleri misyonu, MİT ve ilgili “karşı güvenlik unsurları” “faaliyeti mutlaka durdurmak, failleri cezalandırmak ve tekrar edemeyecekleri şekilde karşı tedbir” almak suretiyle, dumura uğratmak zorundadırlar.

Aksi takdirde, orada TC adına görev yapan TÜRK yok demektir.

Dahası dışişleri kullanılarak o ülkede “dönme ve devşirmeler” üs kurmuş demektir.

Tıpkı ABD’de Türk düşmanı lobilere para veren; Hakiki ve samimi Türk lobilerini bu imkândan mahrum bırakan ve fırsat buldukça sabote eden “menşei domuz monşerler” gibi..

LÜTFEN GEREĞİNİ YAPIN
BU, “ÖNEMLİ BİR VATANDAŞLIK GÖREVİDİR”

Menfur skandal anket yukarıdaki linkte…

Hem de Amerika çıkışlı.

Bu çalışmaya bir Türk olarak gerekli cevabı vermek üzere öncelikle aşağıdaki linki tıklayarak Ankete katılın.

“Nein/Hayır ” seçeneğini seçip, “ergebnis” yazısının üzerine tıklayın ve Ülkemizin birliğine hizmet edin. Daha sonra bu linki kopyalayarak bütün arkadaşlarınıza gönderin. Bu oyunu bozmak milli bir görevdir. Bakınız “dâhili ve harici bedhahlar” ülkeyi bölmek için harıl – harıl çalışıyor.

Bu kadar istiyorsa kefere, Almanya veya Fransa’da bir Kürt devleti kursa ya!…

NOT; Bu anket daha öncede yapılmış ve HAYIR çıkmıştı.

Bir cevap yazın