Kas 05 2008

Bu Günlere Hep Birlikte Yürek Yüreğe…!

Published by at 04:15 under EDİTÖRDEN

yazdır / print
EDİTÖRDEN

Sevgili okurlarımız, bilgi dostlarımız.

Daha fiilen kurulalı çeyrek yıl bile olmadan kendimize göre ağır ve emin adımlarla sizlere hizmet vermeye gayret ettik.

Hostingimizden kaynaklanan ve Türk Telekom’un IP leri yenilemesindeki gecikmeden kaynaklanan kısa süreli sorunlar yaşadık. Yayın akışımızda çok az aksamalar oldu. Ama şükür ki bu günlere geldik. IP sorunumuz çözüldü. Yayın akışımız düzene girdi.

Her geçen gün yazar kadromuz daha da renklenmekte ve güçlenmekte. Ege bölgesinden Erdal İZGİ ve Dilek GAPPİ güçlü gazetecilik ve yazarlık tecrübeleriyle artık düzenli olarak bizlerle olacak.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizden birkaç güçlü kalem daha yakınlarda aramıza katılacak. Amacımız bütün Türkiye’mizin her bir bölgesinden en az onar temsilciyle yayınımızı güçlendirmek.

Daha yeni bir yayın organı olmamıza rağmen, google sayfa gösteriminde on üzerinden 3 e çıkarken, alexa’nın dünya internet  sıralamasında da 800 binlere kadar düştük. (İlerledik) Bu başarılarımız pek tabi ki yazarıyla okuruyla hepimizindir. www.bilgievreni.com adresinden yayınlanan forum sitemiz başta olmak üzere,  www.bilgiagi.net in de ilk hedefi I. yaş gününü dünya internet siteleri arasındaki sıralamada 100 binin altına düşmüş olarak kutlamaktır.

Bizler elimizden geldiğince, herhangi bir ücret veya gelir kaygısında olmaksızın yayınımızı sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Yayındaki yazıların okunma sayıları,  yazarlarımızın fotoğrafları çalışmakta olduğumuz konular.

Sevgi ve saygılarımızla hep birlikte nice başarılı ve mutlu yarınlara.

3 responses so far

3 Responses to “Bu Günlere Hep Birlikte Yürek Yüreğe…!”

 1. Mehmet Ballıon 05 Kas 2008 at 11:00

  Merhabalar.
  Bu web sitesinin bir yazarı olarak sitenin daha kaliteli hizmet üretebilmesi için önerilerde bulunmak istiyorum.
  1- Sitenin mantığı, konusu alanı mükemmel bir fikir. Fakat Türkiye Yazarlar Portalı ile ‘bilgiagi.net ismi pek uyuşmuyor. Mümkünse yazarlarportali.net.veya com gibi bir isime dönülmesi domain tescil edimiş ise bile para ile satın alınması çok daha iyi olur.
  2- Googleden Türkiye yazarlar portalı diye aratıldığında çıkacak şekilde eklenmesi aramalarda kolaylık sağlayacaktır. Çünkü çıkmıyor.
  3- Site sayacı konması şarttır. Bu program paket proğram sanırım mutlaka sayaç ikonu vardır aktif hale getirilmelidir. Hatta her yazar, yazı için ayrı ayrı sayaç eklenmelidir.
  4- Yazarların fotograflı kısa öz geçmişli görüntüsü olması lazımdır.
  5- Yazılarınınsa bir başlık altında gizlenmiş kayan ok şeklinde olması gerekir.
  6- Günlük yazılarda Dostum Sayın Dr Ahmet Fidan beyin birden çok yazılarının olması zorundamıdır. Merak ediyoruz.
  7- Son olarakta bu tür eleştirilere önem veriliyor mu bilmek isterim.
  Bu öneriler benim düşüncemden çok çevremden aldığım eleştirilerdir. Benim çevremde bu siteyi ziyaret eden çok insan vardır.
  SAYGILARIMLA..

 2. adminon 06 Kas 2008 at 12:34

  Merhaba sayın yazarımız,
  Sorularınıza madde madde kısaca cevap verilim.
  1. Sitemize zaten bir çok adresten girilmektedir. Bunları zaten önceki duyuru ve mesajlarımızda yazılarımızda dile getirmiştik. Tekrar etmiş olalım.
  SİTEMİZE AŞAĞIDAKİ DOMAİNLERDEN (ADRESLERDEN) DE GİRİLEBİLMEKTEDİR.
  http://www.yazarportal.com
  http://www.yazarportal.net
  http://www.extraknowledge.com
  http://www.extrabilgi.com
  http://www.extrabilgi.net
  bu adreslere üç beş tane daha eklemeyebiliriz. Ama biz http://www.bilgiagi.net i tercih ediyoruz. Çünkü misyonumuz tertemiz Türk kültürüne layız bilgi ağı siteleriyle ülkemizi ve kültürümüzü en iyi şekilde temsil etmektir. Bilgiağı sitemiz diğer bütün sitelerimizin en saygın odak merkezidir.
  2. Goolge dan Köşe Yazarı Gazetesi diye aratırsanız ilk sayfanın 5. sırasında bizi bulursunuz.))
  3-4-5. Siteye sayaç konulması, yazı reytingleri köşe yazarlarımızın resimleri özgeçmişleri vb. konularda sizden destek bekliyoruz Sn. Ballı. Biz bu iş karşılığında para almadığımız veya gelirimizin olmadığı gibi (şu an için) ücret ödeme durumumuz da yok. Sizin desteğiniz bizim için önemlidir.
  6. Sayın Ahmet Fidan hemen her gün yazı yazar. Yazmadığı günler de olur. Diğer yazarlarımız da her gün yazabilir. Bizim tercihimiz her gün yazmalarıdır. Yazabilirlerse eğer.
  Yok eğer bir günde iki yazı yayınlanıyor diyorsanız bu mümkün değildir. Varsa tarih hatasıdır, bize iletirsiniz.
  7. Bu eleştiriler bizim için hayati öneme sahiptir. Müşteri memnuniyeti okuyucu ve yazar memnuniyeti toplam kalite anlayışımız ve insanlık bilincimiz başarı ilkemiz için esastır.
  Burada cevabımız herkes tarafından görülmeyebilir. Bu cevabı editör yazısı olarak yarın ayrı bir duyuru yazısı olarak ta aktarırız.
  Sevgi ve saygılarımızla.

 3. Emre ÇAKIRon 13 Kas 2008 at 20:50

  http://www.jaglersport.com/yy_yazar.php?id=153

  Son günler. Desteğinizi bekliyorum. Bana 10, diğerlerine 0. Haydi…

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.